آمار

کاربر : (0)
مهمان : (2)
ربات ها : (0)
در کل : 2 نفر آنلاین
بازدید امروز: 209
بازدید دیروز: 512 [+58.02 %]
بازدید سالانه:74328
بازدید کل:1413652
بیشترین بازدید:8746 در 1394.06.11

+0  
مطالب: 376
+0  
نظرات: 45
+1  
کاربران: 278

مدیران کل: 9
مدیران سایت: 0
اعضای ویژه: 0
انتظار تایید: 0
کاربران: 269

آمار کاربران:
امروز: 1
دیروز: 2
این هفته: 4
این ماه: 6

پایان مرحله دوم انتخابی رده های سنی استان البرز

توسط: admin در 10-11-1393, 02:50
 

پایان مسابقات مرحله دوم انتخابی رده های سنی استان البرز با معرفی نفرات برتر:

رده زیر 8 سال دختران: در این رده هر 6 نفر برتر مرحله اول حضور پیدا کردند و مهدیس عباس زاده (با رده سنی زیر 6 سال!) که در مسابقات مرحله اول به مقام سوم دست پیدا کرده بود در این مرحله توانست با 4 امتیاز و با توجه به شکست رقیب هم امتیاز خود در رویارویی مستقیم به مقام اول این رده دست پیدا کند. پس از وی نرگس گوهری پور (که در مرحله اول چهارم شده بود) با همین امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت.

رده زیر 8 سال پسران: در این رده نفرات دوم تا پنجم رده بندی مرحله اول حضور پیدا کردند (متأسفانه نفر اول در آخرین لحظات از مسابقات جا ماند!) و امیر حسین عطارزاده (نفر دوم مرحله اول) توانست با 4.5 امتیاز و با توجه به شکست اهورا الهی در رویارویی مستقیم در جایگاه اول قرار گیرد. اهورا الهی (نفر سوم دوره قبل) نیز با همین امتیاز دوم شد.

رده زیر 10 سال دختران: در این رده چهار نفر برتر دوره قبل حضور پیدا کردند که نسترن حاجی پور که در دوره قبل با شکست تمامی حریفان خود به مقام قهرمانی رسیده بود در این مرحله نیز با پیروزی در همه بازیها و با 6 امتیاز از عنوان خود دفاع کرد. پس از وی نیوشا جعفری با 4 امتیاز دوم شد.

رده زیر 10 سال پسران: در این رده تنها 3 نفر از 4 نفر برتر دوره قبل حضور پیدا کردند و مسیحا باقری که در دوره قبل به مقام قهرمانی رسیده بود در این مرحله نیز با شکست حریفان خود در همه دیدارها توانست از عنوان خود دفاع کند.

رده زیر 12 سال دختران: در این رده که تنها نفر دوم از 6 نفر برتر مرحله اول شرکت نکرد عسل آسیابان نژاد که در مرحله قبل با پیروزی در 7 دیدار خود به عنوان قهرمانی دست پیدا کرده بود در این مرحله نیز با پیروزی در همه دیدارها با 4 امتیاز از عنوان خود دفاع کرد. پس از وی المیرا کرمی با 2.5 امتیاز دوم شد.

رده زیر 12 سال پسران: در این رده تنها 3 نفر از 6 نفر برتر دوره قبل حضور پیدا کردند و امیر محمد آزادی که با امتیاز کامل در دوره قبل عنوان قهرمانی را از آن خود کرده بود در این مرحله نیز با امتیاز کامل از عنوان خود دفاع کرد.

رده زیر 14 سال دختران: در این رده 5 نفر از 6 نفر برتر دوره قبل حضور پیدا کردند و میترا اصغرزاده قهرمان دوره قبل با پیروزی در همه بازیها با 4 امتیاز توانست از عنوان خود دفاع کند. پس از وی سپیده  صفری با 3 امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت.

رده زیر 14 سال پسران: در این رده هر 6 نفر برتر دوره قبل حضور پیدا کردند و محمد رسول شفیعی که در مرحله اول با اختلاف پوئن شکنی به مقام سوم دست پیدا کرده بود توانست با 4.5 امتیاز و شکست نفر اول و دوم دوره قبل به مقام قهرمانی دست پیدا کند.

رده زیر 16 سال دختران: در این رده نفرات دوم و سوم مرحله اول شرکت داشتند و سحر صمدی (نفر دوم مرحله قبل) توانست محیا صادقی را در هر دو بازی رو در رو شکست دهد و عنوان نفر برتر را به خود اختصاص دهد.

رده زیر 16 سال پسران: در این رده که 4 نفر از 6 نفر برتر دوره قبل حضور داشتند بردیا ویسی که در مرحله اول با امتیاز کامل به مقام قهرمانی رسیده بود در این مرحله تنها با از دست دادن نیم امتیاز و با 5.5 امتیاز از عنوان خود دفاع کرد.

رده زیر 18 سال دختران: در این رده با توجه به حضور کیمیا عابدینی نفر اول دوره قبل و عدم حضور نفرات دیگر، وی به عنوان سهمیه استان البرز در این رده انتخاب شد.

رده زیر 18 سال پسران: در این رده نیز نفر اول و چهارم دوره قبل حضور پیدا کردند که امیر محمد رحیمی قهرمان دوره قبل با یک پیروزی و یک تساوی توافقی و با نتیجه 1.5 بر 0.5 بر حریف خود چیره گشت و از عنوان خود دفاع کرد.

 

سایت نتایج مسابقات:

رده سنی زیر 8 سال دختران       رده بندی نهایی

رده سنی زیر 10 سال دختران     رده بندی نهایی

رده سنی زیر 12 سال دختران     رده بندی نهایی

رده سنی زیر 14 سال دختران     رده بندی نهایی

رده سنی زیر 16 سال دختران     رده بندی نهایی

 

رده سنی زیر 8 سال پسران       رده بندی نهایی

رده سنی زیر 10 سال پسران     رده بندی نهایی

رده سنی زیر 12 سال پسران     رده بندی نهایی

رده سنی زیر 14 سال پسران     رده بندی نهایی

رده سنی زیر 16 سال پسران     رده بندی نهایی

رده سنی زیر 18 سال پسران     رده بندی نهایی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.
اطلاعات


برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
پیغام کوتاه  
 
eftekhari
eftekhari
امروز ، 23:23:19

نفرات برتر مسابقه هفتگی هیات شطرنج استان البرز - روز جمعه 4 دی : 1- هوتن اتحادی با 6 امتیاز 2- مهیار نجفیانپور با 5.5 امتیاز 3- حسین مریخ با 5.5 امتیاز 4- مهرداد صداقتی با 5 امتیاز Link smile
eftekhari

sinamohammadizadeh, سلام فقط به 6 نفر اول حکم اعطا می گردد.
sinamohammadizadeh

سلام میخواستم بپرسم در مسابقات رده سنی اون هایی که رتبه شون تک رقمی شده حکم تعلق میگیره؟
eftekhari

mohammadreza_kamandani, سلام - هیچ چیزی نیاز نیست پنجشنبه و جمعه ها است. فقط ورودیه دارد.
آیین نامه را بخوانید. Link
mohammadreza_kamandani

با سلام.برای مسابقات هفتگی در چه روزی باید مراجعه کنیم.چه مدرکی باید همراه داشته باشیم.ثبت نام اینترنتی از قبل نیاز است؟؟؟
eshghi

طبق تصویب کمیته مسابقات ورودیه بازیکنان رده های سنی زیر 16 سال در مسابقات هفتگی نیم بها محاسبه می گردد.
sabahi

نفرات برتر مسابقه هفتگی روز پنج شنبه 8 مرداد هیات شطرنج استان البرز : 1- مهیار نجفیان پور 2- بهروز رزاقی
sabahi

نفرات برتر مسابقات هفتگی، جمعه دوم مرداد 94 : نفر اول : بهروز رزاقی نفر دوم: جواد کابری
نفر سوم: حسین مریخ نفر چهارم: پویا محمدی
sabahi

نفرات برتر مسابقات هفتگی، پنج شنبه یکم مرداد 94 : نفر اول : جواد کابری نفر دوم: آرین نوری
eftekhari

first نفرات برتر مسابقه هفتگی روز جمعه 19 تیر هیات البرز : 1- مهرداد صداقتی با 6 امتیاز 2- حسین مریخ با 5 امتیاز 3- نادر محمودی با 5 امتیاز Link

بالا توقف پايين
تنها عضو سایت می تواند پیام ارسال نماید
تاریخ و نکات روز
سه شنبه, 26 شهریور 1398

کد پیگیری فرم ارسالی
اعلانات
بانک ملت چهار راه گلزار
کد 88104
شماره حساب 11961811/55
شماره کارت : 
6104337874090275
شبا :
IR620120000000001196181155

فرم پرداخت وجه به حساب هیات

تصاویر بازیکنان برتر استان
نظرسنجی

نظرشما در مورد قالب و امکانات سایت؟